Країна – Фантазія

2020-02-26

Навряд чи варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами. А талант… він завжди родом з дитинства. Кажуть, що кожна дитина народжується із зерням в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно проросте. Саме таким полем є Центр творчості дітей та юнацтва м. Прилуки. Це маленька країна, у якій живе безліч талановитих дітей і працюють не менш талановиті педагоги.

26 лютого Прилуцькій міській бібліотеці для дітей відбулося відкриття виставки дитячих робіт вихованців студій при ЦТДЮ «Країна – Фантазія».

Учням 5-Б класу гімназії №5 були представлені роботи, виконані у техніці «витинанка» та «розпис по склу».

Розпочався захід розповіддю головного бібліотекаря Оксани Проценко легенди про витинанку.

Гуртківці творчої майстерні при ЦТДЮ «Креативне рукоділля» Ровна Валерія, Мирвода Дарина і Харченко Ольга та їхній керівник Гордієнко Марина Григорівна поділилися секретами своєї творчості і натхнення у створенні витинанок.

Навчитись творити красу власними руками – дуже клопітка справа, яка вимагає творчої уяви, неабиякого терпіння та негаснучої іскорки натхнення. Запалює цю іскорку натхнення у дітей і керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва «Сувеніри» Центру творчості дітей та юнацтва Волик Анастасія Олександрівна. Її вихованці: Миколаєнко Дарина, Сєрова Дарина та Волик Дмитро зацікавили аудиторию розповіддю про те, як створювалися роботи на склі.

А на останок завідувач бібліотекою Гнатів Євгенія побажала всім сонячного настрою, веселкової фантазії та кольорової творчості.

/Files/images/2020_r/ч2 (1).jpg/Files/images/2020_r/ч2 (2).JPG/Files/images/2020_r/ч3.JPG