«Були і будуть в Україні свободи і права людини!»

2019-12-12

12 грудня у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького-Носенка пройшов правовий квест «Були і будуть в Україні свободи і права людини!». Учні 6 класу ЗОШ № 10 ознайомилися з історією започаткування Міжнародного дня прав людини, яке відзначається 10 грудня, та основними документами, які регулюють і захищають права людини в Україні.

Розділ про права людини – один із найважливіших у Конституції України. Ми – громадяни України, і у нас є не тільки права на життя, житло, харчування, медичну допомогу, освіту, відпочинок а й обов’язки перед Вітчизною, своїм народом, іншими людьми, перед своїми рідними й близькими. Головний обов’язок – поважати права інших.

А як можуть порушуватися права і не виконуватися обов’язки, діти дізнавалися, виконавши завдання, запропоновані у квесті.

Команда «Переможці» (капітан Пашук Катя) прийшла першою до фінішу, але у змаганні капітанів допустила помилку, а команда «Воєнком» (капітан Веремійчик Артем) прийшла другою, але отримала перемогу у конкурсі капітанів. Отож, перемога у квесті була нічиєю, перемогла дружба.

Кожна команда отримала символічні подарунки, які будуть нагадувати їм про знання, які вони отримали у ході змагання.

/Files/images/2019_2/Фото ДБ41.JPG/Files/images/2019_2/Фото ДБ43 (1).JPG/Files/images/2019_2/Фото ДБ43 (2).JPG/Files/images/2019_2/Фото ДБ44.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 126

Коментарi