«Книжкова країна».

2019-12-05

3 грудня в Україні відзначається Міжнародний день людей з особливими потребами. Цей день - нагадування про обов’язок суспільства перед людьми, яких доля позбавила повноцінного здоров’я. Цей день – можливість нагадати, що особливі люди є рівноправною частинкою нашого суспільства. Для працівників Центру реабілітації дітей-інвалідів кожна дитина по-своєму унікальна. Тому колектив закладу спрямовує всі свої зусилля на максимальну інтеграцію їх у соціумі, розвиток їхніх творчих здібностей.

Вихованці Центру – часті гості Прилуцької міської бібліотеки доля дітей ім. Павла Білецького – Носенка. Отже, завітали вони до бібліотеки і 5 грудня на бібліотечну вітальню «Книжкова країна».

Разом із головним бібліотекарем Наталією Сич діти ознайомилися з сучасними дитячими книжками, пройшли казковий квест бібліотечними фондами, отримавши у подарунок чарівну скриню.

А уявити себе учасником лялькового театру міг кожен бажаючий.

/Files/images/2019_2/Фото ДБ31.jpg/Files/images/2019_2/Фото ДБ33 (1).jpg/Files/images/2019_2/Фото ДБ33 (2).jpg