«Білоголові вершини зими»

2019-11-28

Світ природної краси здавна приваблював і митців пензля. Пейзаж – один з найпопулярніших серед народу жанрів живопису. Картини пейзажистів дають людині не лише естетичну насолоду, а й посилюють любов до рідної землі, до її чарівної краси.

Неймовірно, але сніг взимку може перетворити будь - який пейзаж в невимовну красу. І в цьому могли переконатися присутні на відкритті виставки –вернісажу вихованців Прилуцької школи мистецтв «Білоголові вершини зими», яка відбулась 28 грудня у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького-Носенка.

Присутні, учні школи мистецтв та діти, що є під опікою Червоного Хреста, переглянули презентацію «Найвідоміші зимові картини» таких відомих художників як Клод Моне, Поль Гоген, Роберт Дункан, Джуді Гібсон та інших. А вихованки гуртків образотворчого мистецтва, Молокова Поліна та Ляшова Поліна, поділилися своїми секретами створення картин з зимовим пейзажем, які представлені на виставці, та дали декілька порад тим, хто хоче відчути і себе чарівником пензля.

Але зима це не просто краса снігу і тріскучого морозу, який розмальовує шибки, а й вервечка різноманітних свят. І одне з перших, яке чекають діти - це свято Святого Миколая. А так як сьогодні у нас зустріч творча і з творчими людьми, то дітям було запропоновано написати і креативно оформити лист Святому Миколаю, а допомагали їм нам у цьому справжні чарівники і володарі пензля уже професійно, керівники гуртків при Прилуцькій школі мистецтв, Олексієнко Анна Олександрівна та Ціховська Ольга Василівна.

/Files/images/2019_2/Фото ДБ22 (1).JPG/Files/images/2019_2/Фото ДБ22 (3).JPG/Files/images/2019_2/Фото ДБ23.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 167

Коментарi