Book-Halloween

2019-10-31

31 жовтня у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей відбулася Свято книги жахів. Напередодні моторошного та цікавого свята Halloween, в бібліотеці не обійшлося без читання книг про страшні пригоди.

«Book-Halloween» по-бібліотечному запропонував учням 4-А класу гімназії №5 тематично оформлену книжкову виставку під назвою «Жахливо цікаві книги». Ведуча свята Наталія Сич зробила огляд книг Дж. Ролінг «Гаррі Поттер», К. Функе «Мисливці за привидами», Р. Дал «Відьми», Н. Моост «Моллі Махлюй».

Діти брали участь у вікторині та іграх: «Дістань яблуко», «Страшенно гарний макіяж», «Символ свята», «Ненаситний вампір», і готували вечерю для уявної відьми. Розваги закінчилися спільною світлиною біля фотозони.

/Files/images/2019_2/Фото ДБ1.jpg/Files/images/2019_2/Фото ДБ2.jpg/Files/images/2019_2/Фото ДБ3.jpg