«Світ Жіночими очима…»

2019-09-24

Чернігівська ОДА щорічно проводить конкурс проектів в рамках Програми сприяння розвитку ІГС. У 2019 році одним з переможців став проект Прилуцької міської профспілки працівників культури поетична платформа «Світ Жіночими очима…», який реалізовувався колективом Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького – Носенка. Мета і завдання проекту – популяризація книги та читання, шляхом видання та популяризації поетичної збірки бібліотекаря Прилуцької міської центральної бібліотеки імені Любові Забашти Ніни Заболотної.

Прем’єра збірки «Десь за дощами…» відбулася 24 вересня у стінах головної книгозбірні Прилук.

У святково оздобленій читальній залі зібралися небайдужі до творчості молодої прилучанки люди. І, звичайно, приємно було почути схвальні слова про третю збірку авторки від начальника відділу культури Прилуцької міської ради Катерини Мовчан.

Першим читачем віршів Ніни Заболотної, наставником і редактором збірок є добре відома не тільки в місті, а й за його межами талановита й водночас чарівна жінка Лілія Черненко, яка привітала молоду поетесу.

Декламація авторкою віршів-балад на історичну тему супроводжувалося звуками скрипки від вихованця Прилуцької дитячої музичної школи Захара Кулішова.

Шанувальники таланту та поезії Н.Заболотної мали чудову можливість отримати книгу з автографом авторки.

А 25 вересня поетичну платформу щиро вітали у Чернігівській обласній бібліотеці для дітей. Лунали поздоровлення від Галини Вечерської, заступника директора бібліотеки, Валерія Сорокіна, представника ОДА, Івана Буренка, голови обласної профспілки працівників культури та чарівна пісня у виконанні Вікторії Журавльової, вихованки МБК.

Створений за проектом буктрейлер на збірку «Десь за дощами…», перегляд якого викликав позитивні емоції, буде доступним у мережі «Фейсбук» і використовуватиметься у роботі працівниками освіти та культури.

/Files/images/2019_r/w4.jpg/Files/images/2019_r/w5.jpg/Files/images/2019_r/w6.jpg/Files/images/2019_r/w7.jpg/Files/images/2019_r/w8.jpg/Files/images/2019_r/w9.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 108

Коментарi