Бібліотечна подорож «Мандрівка до книжкового містечка»

2019-07-23

До Прилуцької міської бібліотеки для дітей імені Павла Білецького-Носенка завітали діти, щоб вирушити у бібліотечну подорож «Мандрівка до книжкового містечка разом зі Світланою Коробовою».

Розпочала екскурсію бібліотекою ведуча Оксана Проценко розповіддю про дитячу бібліотеку, зупинившись біля полиці із творами Світлани Коробової. Загадки та завдання зі збірочки «Чарівний мішок» зацікавили присутніх.

праведливо говорити, що біографія поета – в його віршах. Але вже така особливість людини, що їй завжди хочеться знати, а що ж там у душі, у думках. І, безперечно, людина краще пізнається через діалог. Відповіді Світлани Владиславівни на запитання дітей були відвертими, а зацікавленість присутніх – щирою.

Приємним подарунком для читачів були книги з автографом поетеси.

/Files/images/2019_r/D2 (1).jpg/Files/images/2019_r/D2 (2).jpg