Скажи книзі: ТАК!»

2019-06-11

11 червня 2019 року в центральній частині міста було гамірно від дітвори, адже тут бібліотекари Прилуцької міської бібліотеки для дітей проводили флеш моб «Скажи книзі: ТАК!» Участь у акції взяли 90 дітей пришкільного табору ЗОШ № 7.

Біля пам’ятника Любові Забашти молодші школярі виконували спонтанне читання улюблених книг.

Учні середньої вікової категорії роздавали перехожим (батькам з дітьми) закладки з інформацією про дитячу бібліотеку та повітряну кульку з надписами «Завітайте до нашої бібліотеки» або «Відвідайте нашу бібліотеку».

Першокласники НУШ вишикалися біля фонтану, в руках мали надруковані слова «ТАК» і букви, з яких пізніше склали слово «ТАК». Наприкінці флешмобу всі разом голосно проскандували: «Я кажу книзі – ТАК, скажи і ти».

/Files/images/2019_r/Фото ББ2 (1).JPG/Files/images/2019_r/Фото ББ2 (2).jpg/Files/images/2019_r/Фото ББ3.jpg