У пошуках чарівного Книгограду

2019-06-03

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей –прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

І ось 3 червня у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей відбулася велика бібліопригода під назвою «У пошуках чарівного Книгограду» присвячена Дню захисту дітей. Дітей зі святом вітали бібліотекарі та депутат Прилуцької міської ради Мазуренко Володимир Григорович.

Маленькі гості, вихованці ДНЗ №15, вперше завітали до дитячого Читай містечка. Яскраві книги з неймовірними історіями, ляльковий театр з веселими героями зустріли маленьких відвідувачів.

Але справжня пригода була попереду, коли малюкам довелося пройти всі лабіринти бібліотечного будинку і відшукати подарунок, який бібліотекарі приготували для дітей, нову, ніким ще не читану книгу.

/Files/images/2019_r/Фото АБ2 (1).JPG/Files/images/2019_r/Фото АБ3.JPG/Files/images/2019_r/Фото АБ2 (2).JPG