Арт-парад країн Європи

2019-05-15

Країни Європи дуже різні. У кожної з них своя думка, історія, закони. Та все ж народи Європи мають багато спільного ще з давніх часів і до сьогодні: схожу культуру і традиції, подібні ремесла й однакові традиції господарювання, співпрацюють у різних галузях життя. Народи переплітаються та спільним домом залишається Європа.

Щороку, у третю суботу травня, в Україні відзначається День Європи. Це свято відіграє неабияку роль у формуванні громадської думки в Україні про майбутнє нашої держави в дружній європейській сім’ї народів.

15 травня у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. П. Білецького-Носенка відбувся мистецький вояж «Арт-парад країн Європи», куди запрошені були учні 5-А класу ЗОШ №2.

За допомогою пелюсток «Євроромашки» діти поглибили знання про головні атрибути спільноти ЄС: прапор, гімн, валюта, столиця, мова.

Щоб «познайомитися» з новою країною, ми звертаємося до різноманітних джерел інформації. А найперші джерела звідки черпають знання діти – це казки. Вони несуть найбільше таємниць і можуть якнайкраще розкрити життя того чи іншого народу. А літературні казки зародились саме в Європі.

Франція, Німеччина, Данія – ці країни подарували нам геніїв казкового пера Шарля Перро, Братів Якоба та Вільгельма Грімм, Ганса-Хрістіана Андерсена.

Присутні читали листи з давньої Франції, щоб згадати казки Шарля Перро, з героєм на екрані шукали його друзів, а згадуючи абетку, намагались розкодувати їхні улюблені казки.

Кожна країна поважає творців своєї історії та вшановує їх. Діти познайомилися з пам’ятниками письменникам та замками Забабург у Німеччині та Бретей у Франції, де не лише оживають герої відомих казок, а й втілені у воскових фігурах своїх прототипів.

/Files/images/2019_r/фото ДБ1.JPG