Письменники жартують

2019-04-03

Сміх – це ліки від усіх недуг, а ще найкращий вітамін росту.

3 квітня в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей відбувся День веселих витівок під назвою «Письменники жартують».

До дитячої бібліотеки завітали учні 4-А класу ЗОШ №7 в доброму гуморі та настрої. Діти шукали відповіді на дотепні загадки, змагалися в конкурсі «Малюнковий лист», «Заплутана історія».

Бібліотечне Довідкове Бюро познайомило дітей з письменниками-гумористами: Остап Вишня, Павло Глазовий, Грицько Бойко. Школярі із захватом читали гуморески українських письменників.

Родзинкою заходу став гість – Вадим Скорина, учень 1 класу ЗОШ №2, вихованець гуртка «Творці веселого настрою» при ЦТДЮ (керівник Авдєйчик Ольга Іванівна), переможець Всеукраїнського фестивалю «Лавина Талантів». Хлопчик читав гуморески Павла Глазового.

/Files/images/2019_r/42 (1).JPG/Files/images/2019_r/42 (2).JPG/Files/images/2019_r/43.JPG/Files/images/2019_r/44.JPG