Знавці книжкових багатств

2019-03-26

Як багато не мали б діти в житті, як би не було книги. Дитяче читання – це показник ставлення суспільства до свого майбутнього. Підтримувати, захищати, стимулювати дитяче читання – це будувати майбутнє вже сьогодні.

Читачів, які будують своє майбутнє разом з книгою, відшуковують відповіді на найрізноманітніші запитання та не уявляють і дня без хоч однієї сторінки улюбленої книги, зібрав 26 березня у Прилуцькій міський бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка бібліотурнір «Знавці книжкових багатств», що відбувся у рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання.

У грі взяли участь дві команди: «Юні читачі» (капітан Пироженко Любов) та «Книга – це життя» на чолі з Маценко Вікторією.

Перші два тури «Розминка» та «Літературні ерудити» у завзятих книголюбів складнощів не викликали, бо питання стосувалися мови та літератури.

ІІІ тур «Чорна скринька» викликав жваве обговорення, адже за підказками потрібно було відгадати річ, що знаходилась всередині. А IV тур – «Мрія сучасного читача», де потрібно було мрії втілити на папері, створивши колаж, і визначила переможця бібліо-турніру. Компетентне журі на чолі з представником Молодіжного центру у м. Прилуки Юлією Потіпакою підвело підсумки турніру.

І це свято не було б повноцінним, якби бібліотекарі не відмітили найактивніших серед активних читачів, і не вручили подяки та символічні подарунки, надані Українською громадською радою.

По закінченню заходу всі учасники пригостилися солодкими смаколиками.

/Files/images/2019_r/Фото ДБ12 (1).JPG/Files/images/2019_r/Фото ДБ12 (2).JPG/Files/images/2019_r/Фото ДБ14 (1).JPG/Files/images/2019_r/Фото ДБ14 (2).JPG