День щастя в бібліотеці

2019-03-20

Чотири роки тому з’явилося одне з найоригінальніших свят – Міжнародний день щастя. Традиційно його відзначають 20 березня. Саме в день цього незвичного свята читальний зал Прилуцької міської бібліотеки для дітей перетворився на майстерню креативних символів щастя. Незалежно від віку і статусу всі люди просто зобов’язані бути щасливими. Тож бібліотекарі дитячої книгозбірні разом із працівниками «Червоного Хреста» подарували незабутні хвилини щастя для маленьких гостей бібліотеки.

Бібліотекар читального залу Кожевнікова Любов Олександрівна не тільки розповіла про символ щастя – підкову, а й провела майстер-клас по її виготовленню. Діти залюбки прикрашали свої символи щастя. Крім підкови виготовляли й іншу прикрасу – паперовий мобіль. По закінченню майстер – класу всі дружно зігрівали свої серця та рученята гарячим чаєм з печивом.

/Files/images/2019_r/56 (2).JPG/Files/images/2019_r/56 (1).JPG