Зроби наступний крок – пізнай країну більше

2019-02-13

Кожна країна розвивається своїм шляхом, віками формуються її культура, мова, менталітет. Ми повинні пишатися своїми моральними цінностями і надбаннями, але щоб упевненими кроками іти вперед, ми також повинні цікавитись культурою і звичаями інших країн. Об’їхати весь світ – мрія, для багатьох майже нездійсненна. Але можна подорожувати і «заочно» - завдяки книгам та віртуальним екскурсіям.

13 лютого у Прилуцькій міський бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка відбулась віртуальна екскурсія до року Китаю в Україні «Зроби наступний крок – пізнай країну більше». Учні 7 класу ЗОШ № 12 познайомились з однією з найцікавіших та найзагадковіших країн на планеті.

Пізнавати країну через гарно змонтоване відео – це одне, а от поринути в живу атмосферу – це зовсім інше. Ксенія Кудрявська, учасниця Народного театру естради «Камертон», розповіла дітям про китайське життя зсередини, адже працювала та жила деякий час у Китаї. Було багато запитань, на які гостя радо давала відповіді. Родзинкою бесіди була пісня у виконанні Ксенії Кудрявської китайською мовою про кохання, яка зачарувала присутніх.

Елегантно пити чай весь світ навчила Піднебесна. Саме в цій країні зародився звичай проведення чайних церемоній. Традиційна китайська церемонія чаювання називається гунфу-ча. У точності повторити і дотримати всі стародавні нюанси сьогодні, напевно, неможливо навіть у самому Китаї. Але на заході ми спробували: і присутні насолодилися смаком «наймудрішої з рослин».

/Files/images/2019_r/Фото ДБ1.JPG/Files/images/2019_r/Фото ДБ2.JPG/Files/images/2019_r/Фото ДБ3.JPG