Щоб багато діти знали, є цікаві в нас журнали

2019-02-07

Багато журналів особливу увагу звертають саме на розвиток інтелекту дитини, його творчих здібностей, адже журнал – це особливий вид літератури, який здатний замінити дитячі енциклопедії, задачники, розмальовки.

7 лютого у Прилуцькій міський бібліотеці для дітей відбувся інформаційний фреш під назвою «Щоб багато діти знали, є цікаві в нас журнали».

Ведуча заходу Наталія Сич разом познайомила дітей з періодичними виданнями, переглянули найцікавіші рубрики часописів.

Журнал «Куля» в рубриці «Ну просто…лялечка!» розповів про улюблені дівчачі іграшки. Рубрика під назвою Крамничка «Здоровий Бублик» навчила дітей правильно вибирати солодощі та робити їх власноруч.

«З торбинки дядечка Запитайлика» сипалися мовні, математичні ігри, ребуси та кросворди.

Бібліотечні журнали завжди стають в нагоді: дадуть пораду і допоможуть підготуватися до будь якого свята. Напередодні свята всіх закоханих діти майстрували подарунки для рідних та близьких.

/Files/images/7_lyutogo_2019/Фото ДБ1.JPG/Files/images/7_lyutogo_2019/Фото ДБ2.JPG/Files/images/7_lyutogo_2019/Фото ДБ3.JPG