Цукерка за щедрівку

2019-01-11

11 січня, напередодні свята Нового року за старим стилем, в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей відбулися народознавчі хвилинки-щастинки до циклу новорічно-різдвяних свят «Цукерка за щедрівку». На зустріч завітали активні відвідувачі бібліотеки та поціновувачі українських народних традицій. Головний бібліотекар Лариса Сахбані поділилася цікавою інформацією про виникнення колядок і щедрівок та про різницю між ними, розповіла про традиції святкування Щедрого вечора в Україні в давнину і сьогодні.

Діти активно відповідали на запитання бліц-вікторини, а також взяли участь у імпровізованому щедруванні присутнім в бібліотеці, за що отримали у подарунок солодощі, люб’язно надані приватними підприємцями Дмитрієвою М.С., Дорошенко Л.О., Смірновою Н.В.

З книжкової виставки «Звичаї, обряди, традиції зимових свят» усі охочі обирали собі до вподоби щедрівки та засівалки, щоб встигнути вивчити їх напам’ять та подарувати рідним та знайомим справжні хвилинки-щастинки.

/Files/images/novaya_papka/т2 (2).JPG/Files/images/novaya_papka/т2 (1).JPG/Files/images/novaya_papka/т3.JPG