Казки новорічної ялинки

2019-01-04

Новий рік та Різдво – найзагадковіші свята і їх очікування й святкування пов’язане зі світом добрих казок і магії. Це, мабуть, єдина знаменна подія, яку протягом століть і щорічно відзначають люди у всіх країнах і на всіх континентах.

4 січня у Прилуцькій міський бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка зібралися щирі поціновувачі казки аби послухати новорічні історії бібліотечної ялинки.

Діти переглянули буктрейлери до казки Г.Андерсена «Снігова Королева», Е.Гофмана «Лускунчик і Мишачий Король», С.Маршака «Дванадцять місяців».

Ведуча літературних розваг Наталія Сич влаштувала випробування для присутніх новорічними ребусами, діти складали новорічне меню для Діда Мороза та Снігуроньки, збирали сніжинки-гудзики. Кульмінацією розваг стали запальні танці.

/Files/images/novaya_papka/Б1 (2).JPG/Files/images/novaya_papka/Б1 (1).JPG