Книжковий Миколай

2018-12-19

Щороку 19 грудня ми відзначаємо День Святого Миколая. З нетерпінням чекають приходу Миколая як дорослі так і дітлахи, адже він приносить із собою довгоочікувані подарунки. Англійський письменник Чарльз Діккенс у своєму оповіданні «Різдвяна пісня» писав: «Я завжди чекав цих днів як найкращих у році. Це радісний час – дні милосердя, доброти, всепрощення».

Прилуцька міська бібліотека для дітей в зимові дні кожен рік створює для своїх читачів атмосферу дива та проводить святкові заходи, на яких малеча отримує подарунки. А який подарунок бажають отримати працівники бібліотек? Без сумніву – книги. Книги для них дуже цінний подарунок, особливо дитячі. Часто буває так, що книги, прочитані в ранньому дитинстві, впливають на подальший розвиток дитини, визначають погляди і цінності на все життя. І напередодні Дня Святого Миколая працівники бібліотеки оголосили акцію «Книжковий Миколай», тобто всі бажаючі, прочитавши оголошення у «Фейсбуці» або бібліотеці, почувши про акцію від бібліотекарів, мали змогу подарувати потрібну книгу. І ось 18 грудня були підведені підсумки: за досить короткий час було подаровано 50 сучасних книг, які вже чекають своїх шанувальників. Читачі бібліотеки та колектив вдячні: юним прилучанам Драчковським Насті та Микиті, Полховській Юлії, Проценко Поліні,Євтушенко Глібу, Зінченко Марині та Максиму; батькам наших відвідувачів - Єременко Н.О., Аландаренко Л.М., Вакуленко І.О.; нашим партнерам - колективу Центру комплексної реабілітації дітей "Світанок", ТРК "Телерадіокампанія ТІМ"; нашим вірним друзям - Матяш Л.Г., Маляровій К., Клочко О.О. Підтримали акцію і наші постійні спонсори приватні підприємці Бусло Г., Татарінов О., Вітряченко В. Велика сила Фейсбуку залучила до благодійності ніжинця Віктора Радченко та мешканця Києва Олександра Фрегана, а разом з ними з-за кордону перерахували кошти на книги колишні читачі Н.Келлер, Т.Косарес та Н.Сойко.

Зимові свята - чудовий час, коли казка оживає і найзаповітніші мрії стають реальними. Здійснилися мрії читачів про нові сучасні книги, а запрошені на виставу діти отримали чудову можливість зробити фотосесію біля фото зони, яку на День Святого Миколая створила у бібліотеці Яна Власенко. Подарунки наших благодійників дозволяють завершувати на високій добрій ноті рік, що відходить у минуле.

/Files/images/novaya_papka/05 (2).JPG/Files/images/novaya_papka/05 (1).JPG