Літературно-поетичний квест «Читати українською модно».

2018-11-07

9 листопада наша країна святкує День української писемності та мови. Це свято досить молоде для України, але дуже важливо для сьогодення. Традиційно цього дня всіх українців запрошують написати Всеукраїнський диктант національної єдності і перевірити свої знання. А Прилуцька міська бібліотека для дітей імені Павла Білецького-Носенка запропонувала учням 7 класу ЗОШ № 12 перевірити свої знання, пройшовши літературно-поетичний квест «Читати українською модно».

Команди «Юні мовознавці» та «Юні філологи» пройшли 5 зупинок. На цих зупинках учасників чекали завдання, які стосувалися української мови та літератури. Обидві команди пройшли однакові зупинки, але мали різні маршрути. Завдяки чому вони ще ближче познайомилися з дитячою бібліотекою, її відділами та структурою.

Здійснюючи зупинки на маршруті, учасники з великою цікавістю та ентузіазмом виконували завдання, які були не лише теоретичні, а й практичні. За правильно виконане завдання отримували своєрідні ключі – слова до вірша Надії Красоткіної «Наша мова».

Команди прийшли до фінішу майже одночасно. Але перемогу отримала команда «Юні філологи», котрі і висловили головну думку нашої зустрічі – потрібно не лише знати нашу рідну мову, а й пишатися нею.

/Files/images/fotoreportaj/Фото ДБ1.JPG/Files/images/fotoreportaj/Фото Дб2.JPG/Files/images/fotoreportaj/Фото ДБ3.JPG
Кiлькiсть переглядiв: 221

Коментарi