Чергове засідання народознавчого клубу "Оберіг"

2018-10-31

31 жовтня в Прилуцькій міській бібліотеці імені Павла Білецького-Носенка відбулося чергове зібранні народознавчого клубу «Оберіг». Вже 15 років поспіль він збирає тих, хто цікавиться, або хто більше хоче дізнатися про звичаї і традиції нашого народу. Його девізом є слова: нового навчайся, але й старовини не цурайся. Наразі темою засідання клубу стали народні обереги. Діти дізналися, що було оберегами для наших пращурів та правила їх створення.

Біліотекар Наталія Сич спільно з керівником студії народної творчості «Оберіг» ЦТДЮ Наталією Авраменко відкрили і презентували виставку робіт вихованців студії ЦТДЮ.

Наталія Авраменко для учнів 3 класу ЗОШ №7 (класовод Уляна Мирославівна) провела майстер клас з виготовлення Ляльки-травниці, що є берегинею ладу та здоров’я в домі. Діти з задоволенням виготовляли саморобку, перебуваючи в гарному настрої, що є головною умовою при створенні оберегу.

/Files/images/novaya_papka/Фото ДБ1.jpg/Files/images/novaya_papka/Фото ДБ2.jpg/Files/images/novaya_papka/Фото ДБ3.jpg/Files/images/novaya_papka/Фото ДБ4.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 180

Коментарi