Професія захисту

2018-10-03

Світ професій - складний та захоплюючий. Зорієнтуватися в ньому інколи дуже важко. Прийде час і кожен учень поставить собі питання: ким бути? Як знайти головну справу свого життя, щоб почувати себе задоволеним морально і матеріально? Вибір професії - це важливий крок і він повинен бути добре виваженим, цілком усвідомленим і зробленим задовго до останнього дзвоника.

Саме з такими питаннями намагалися розібратися учні 8-Б класу спеціалізованої школи № 6 під час профі-класу з питань профорієнтації «Професія захисту», який відбувся 3 жовтня у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей імені Павла Білецького-Носенка.

Провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Прилуцького міськрайонного центру зайнятості Ірина Микитченко ознайомила присутніх з формулою оптимального вибору професії – «ХОЧУ» - «МОЖУ» - «ТРЕБА», наголосила на типових помилках, які допускає молодь при виборі майбутнього фаху, відповіла на запитання, які цікавили дітей.

Професія захисту - саме так називають роботу соціального педагога. Учні мали змогу ближче познайомитися з особливостями цієї цікавої професії завдяки розповіді Валентини Радченко (соціальний педагог спеціальної школи І-ІІ ступенів). Допомогти дитині знайти себе, компенсувати соціальне неблагополуччя цікавою справою, знайти нових друзів і однодумців – головний успіх у роботі соціального педагога.

/Files/images/Q8 (1).jpg/Files/images/Q8 (2).jpg/Files/images/Q10.jpg/Files/images/Q9.jpg
Кiлькiсть переглядiв: 147

Коментарi