День міста

2018-09-14

Упродовж багатьох років День міста відзначається 18 вересня. Саме цього дня 1943 року Прилуки було звільнено від німецьки окупантів.

14 вересня, напередодні Дня міста, у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка відбувся краєзнавчий екскурс-панорама «Місто моє, ти для мене диво», який зібрав у затишній залі книгозбірні маленьких прилучан, учнів 4-Б класу ЗОШ №13.

Діти здійснили віртуальну подорож в минуле рідного міста, ознайомилися з найвизначнішими історичними пам’ятками міста та краєзнавчою літературою.

Для кращого засвоєння історії міста ведуча заходу головний бібліотекар Наталія Сич запросила дітей зіграти в командній грі Citi-квест і знайти «козацький скарб», що знаходиться в місті Прилуки.

Квест передбачав виконання 7 завдань краєзнавчого змісту. За кожне правильно виконане завдання команда отримувала пазл від зображення місця де знаходиться скарб.

Після виконання всіх завдань, діти склали пазл і отримали перемогу. Але найцінніше діти отримали знання.

/Files/images/ДБ2.jpg/Files/images/ДБ3.jpg/Files/images/ДБ4.jpg