віртаульна подорож музеями світу

2017-05-16

18 травня у всьому світі відзначається Міжнародний день музеїв, і це не дивно, адже музеї - духовні скарбниці, що зберігають безцінні пам’ятки історії, культури та мистецтв, служать суспільству та його розвитку. Звичайно, дуже цікаво особисто відвідати улюблений музей, але у наш час, коли розвинені комп’ютерні технології, ми можемо здійснювати віртуальні екскурсії музеями світу.

Саме такою нагодою скористалися учні 5-го класу ЗОШ №3, відвідавши 16 травня віртуальну подорож «Унікальні та єдині у світі», яка проходила в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка.

Відеокруіз бібліотекар Оксана Проценко розпочала з найцікавішого для всіх дітей музею – Музею іграшки у Празі. А щоб потрапити до Музею картоплі – фрі, який знаходиться у Белігії, школярам необхідно було відповісти на питання про Прилуцький краєзнавчий музей та поділитися враженнями від відвідування музеїв рідного міста. /Files/images/IMG_3814.JPG/Files/images/футо.JPG

У цей день учні побували і в Луврі, і в незвичному музеї «Баубліс», який знаходиться у дуплі старого дуба в литовському селі Бійотай, але, пам’ятаючи слова нашого Пророка: «І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь…», закінчили мандрівку в рідній країні, в етнографічному музеї «Хутір Савки». За словами дітей, найбільше їм сподобалась розповідь ведучої про художнє видання Прилуцького музею «Скарби музею», а найбільше всього захотілось відвідати музей «Хутір Савки» (Київська обл., С. Нові Петрівці), де можна навчитись розписувати писанки, приготувати смачний борщ, освоїти ткацький верстат, а на пташиному дворі погодувати гусей, і до всього цього поласувати справжньою українською автентичною їжею.