День вишиванки для книг...

2017-05-12

/Files/images/IMG_3745.JPG Кожного третього четверга травня в Україні святкується День вишиванки. Це свято започатковане для того аби зберегти традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Хоча свято не передбачає обов'язкових заходів окрім одягання вишиванки, в цей день проводяться різнопланові концерти, конкурси, вечорниці, ярмарки.

Прилуцька міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького – Носенка вже не один рік поспіль залучається до цього свята. Тож і 12 травня, напередодні Дня вишиванки, працівники бібліотеки вирішили провести бібліотечну творчу акцію «Одягни книгу у вишиванку», адже книги – найголовніші скарби бібліотеки.

На пропозицію головного бібліотекаря Наталії Сич взяти участь у цій акції люб’язно погодилися учениці 7-го та 11-го класів ЗОШ №2 під керівництвом вчителя-майстра Заріцької Людмили Миколаївни.

/Files/images/IMG_3769.JPG/Files/images/IMG_3775.JPGДівчата навчали вишивати хлопців та дівчат – вихованців НВК №15. Під чудові звуки українських пісень, які виконувала на бандурі учениця Прилуцької музичної школи Тетяна Яцута, бібліотечні книги вбиралися у чарівні вишиті суперобкладинки, або прикрашалися вишитими книжковими закладинами.

Залишилося зробити декілька завершальних штрихів і книги нашої книгозбірні 18 травня разом з нами і нашими користувачами долучаться до святкування Всесвітнього дня вишиванки, а ми ще раз переконаємося, що наша Україна - особлива, а українці - талановиті.

Кiлькiсть переглядiв: 94

Коментарi