день книги...

2017-04-18

Те, що книга – джерело знань, сьогодні ні в кого не викликає сумніву. Але, крім цього, як зазначає Генеральний директор ЮНЕСКО Коітіро Мацуурі у своєму посланні з приводу Всесвітнього дня книги і авторського права, яке відзначається 23 квітня, книга є «Унікальним засобом самовираження, просвіти й комунікації». Своїм святом цей день вважають автори, видавці, вчителі та всі, хто причетний до книжкової справи.

І працівники Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького – Носенка не лишилися у стороні від відзначення цього свята. 18 квітня у бібліотеці відбулася бібліогостина «ЇЇ величність – книга!», на яку завітали учні 6-А класу ЗОШ №6.

Ведуча, бібліотекар Оксана Проценко, розповіла дітям про історію виникнення книги, про найстаріші книги дитячої бібліотеки. У цей день школярі мали змогу поспілкуватися з людьми, які пишуть книги: прилуцькою поетесою Іриною Іващенко та юною майстринею пера ученицею ЗОШ №12 Вікторією Кущенко. Своїм одноліткам Вікторія представила саморобні книги із власними віршами.

Щирим і невимушеним було спілкування творців книг з дітьми, з цікавістю школярі питали про творчі плани авторок та слухали твори в авторському виконанні.

/Files/images/IMG_3458.JPG/Files/images/IMG_3467.JPG/Files/images/IMG_3477.JPG