день здоров’я

2017-04-07

Всесвітній день здоров'я відзначається щорічно 7 квітня в день створення у 1948 році Всесвітньої організації охорони здоров'я. Заходи цього дня проводяться для того, щоб люди могли зрозуміти, як багато значить здоров'я в їхньому житті. Особливо необхідно залучати до цих заходів молодь, адже саме вони – майбутнє нашої країни.

6 квітня учнів 8-го класу ЗОШ №2 запросили до себе на годину валеології «В країні здоров’я та спорту» працівники Прилуцької міської бібліотеки для дітей. Популяризуючи здоровий спосіб життя, бібліотекар Оксана Проценко запропонувала дітям зробити опитування серед однолітків: «Від чого залежить здоров’я?» Узагальнивши дані, підлітки отримала наступні результати: від спадковості - 20%, стану охорони здоров’я -10%, від екології - 20%, від способу життя - 50%.

Розділившись на команди, школярі дискутували про «позитивні» та негативні моменти вживання алкоголю, наркотиків та куріння. І разом дійшли одного висновку: щоб життя було повноцінним, потрібно вести здоровий спосіб життя. А що це означає кожен з присутніх міг сформулювати, взявши участь у створенні /Files/images/IMG_3322.JPG/Files/images/IMG_3342.JPGвізуалізації «Бути здоровим – це…»