майстер - клас з виготовлення аутентичної писанки

2017-04-12

/Files/images/IMG_3369.JPG/Files/images/IMG_3399.JPG Напередодні пасхальних свят Прилуцька міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького – Носенка підготувала своїм найкращим читачам справжній великодній подарунок. Не святковий сувенір, і не писанку… Завідувач бібліотекою Євгенія Гнатів та головний бібліотекар Наталія Сич спільно з класоводом 3-А класу Ольгою Бойко підготували святковий майстер – клас «Нумо, пензлю, потанцюй, гарно писанку малюй!» А щоб діти усвідомили цінність свята Великодня, запросили на зустріч настоятеля Собору Різдва Пресвятої Богородиці, протоієрея Віталія Юрочка.

У цей день діти дізналися про традиції писанкарства на Чернігівщині та Прилуччині. Щедро ділилися бібліотекарі заздалегідь підготованою інформацією про символіку орнаментів, надавали практичні навички з розпису великодніх писанок. І писанка вийшла у кожного!