Всеукраїнський тиждень дитячого читання

2017-03-23

/Files/images/IMG_3085.JPG/Files/images/IMG_3086.JPG/Files/images/IMG_3087.JPG Щороку під час весняних канікул дитячі бібліотеки України проводять Всеукраїнський тиждень дитячого читання. В Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка він розпочався 23 березня днем інформації «Для чого потрібна книга в сучасному світі?», під час якого учні 4-го класу ЗОШ №3 відчули радість від спілкування з книгою та усвідомили значення друкованого слова та книги в житті кожної людини. У наш перенасичений інформацією час буває важко визначитися, яку книгу обрати - звичайну паперову, електронну читанку, чи аудіо книгу. Головний бібліотекар Наталія Сич розповіла про переваги всіх носіїв інформації, які знаходяться в бібліотеці. Саме в цей день діти дізналися, що різні книги по - різному служать людям: одні – навчають, другі – розважають, треті – допомагають знайти потрібну інформацію. В одних книгах можна прочитати про минуле, а в інших про майбутнє. Усі знають, що книги, за якими навчаються – це підручники; а книги, які допомагають знайти відповіді на питання «Як?», «Чому?», «Звідки?», «Коли?» - це енциклопедії, словники, довідники; книги, які читають на дозвіллі, це – художні книги. І вони є найулюбленішими у дітей.

Є приказка: «Хто багато читає, той багато знає.» В її правдивості учні впевнилися під час розв’язування загадок, які запропонувала головний бібліотекар Лариса Сахбані. А ще у цей день малеча навчилася шукати цікаві книги за каталогами та картотеками (звичайно ж, дитячими).