кращий читач 2017 року

2017-03-30

/Files/images/IMG_3124.JPG 30 березня у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей відбувся міський конкурс «Найкращий читач», який присвячується книзі та читанню. Всеукраїнський конкурс «Найкращий читач 2017 року» проводиться серед учнів 6-7 класів шкільних та дитячих бібліотек усієї України у рамках традиційного фестивалю дитячого читання «Книгоманія» під егідою Національної книжкової виставки – ярмарку «Форум видавців».

Конкурс відбувався у два тури: І тур – «Моя візитна карта», під час якого учасники представляли себе, розповідали про свої захоплення. У ІІ турі, який мав назву «Піар улюбленої книги», учасники рекламували книгу, яку вони вважають своєю улюбленою або такою, що варта уваги інших. Всі завдання оцінювало журі у складі головного спеціаліста Відділу культури та туризму Прилуцької міської ради Семеніченко Юлії, голови Громадської ради міста, члена Української громадської ради Руденко Олександра та завідуючої Прилуцькою міською бібліотекою для дітей Гнатів Євгенії.

Переможцями серед учнів 6-х класів стала учениця гімназії №5 Федоренко Софія, серед учнів 7-х класів – учениця ЗОШ №12 Ельтек Ірина. Вони і поїдуть наприкінці квітня відстоювати честь міста в обласний центр.

/Files/images/IMG_3202.JPG/Files/images/IMG_3231.JPGУсі конкурсанти отримали пам’ятні подарунки від спонсора ПП Г.Бусло, а переможці – флеш-накопичувачі. Не лишилася у цей день без подарунків і бібліотека. Книжковий фонд 30 березня поповнився новими виданнями, які подарувала дитячій книгозбірні українська громадська рада.

Кiлькiсть переглядiв: 35

Коментарi