Діти і Інтернет

2017-02-21

21 лютого 2017 р. у читальний залі Прилуцької міської бібліотеки для дітей відбувся заключний тур міського конкурсу "Діти за безпечний Інтернет" в рамках пілотного проекту "Діти й Інтернет". Учасниками конкурсу стали учні 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Переможці відбіркового туру з шкіл № 2, 3, 9, 12, 13, отримавши завдання інтернет – квесту «Видатні постаті історії України» виконали його майже одночасно. З другим завданням скоріше впоралася учениця ЗОШ №2 Олександра Галушка. Вона ж знайшла і більшу кількість корисних для навчання сайтів. Реаліті – конкурс « Як безпечно працювати на комп’ютері» довів, що всі учасники знають правила безпеки в Інтернеті.

Журі, до складу якого входили ІТ - фахівець О.Кузьменко, зав. бібліотекою Є.Гнатів та підприємець С. Сайко високо оцінило роботи учасників. За рішенням журі переможницею стала восьмикласниця ЗОШ №2 Олександра Галушка. Усі учасники отримали грамоти, а переможниця – навушники від С.Сойко.

/Files/images/IMG_1015.JPG/Files/images/IMG_2916.JPG/Files/images/IMG_3315.JPG