Акція "Подаруй частичку своєї любові ..."

2017-02-09

Незабаром ми будемо святкувати особливий день - День Святого Валентина. Саме у це свято всі мають змогу висловити свої щирі почуття та зізнатися у коханні. Лагідні слова і сюрпризи приємно отримувати всім незалежно від віку і статі. 9 лютого, напередодні Дня Святого Валентина, Прилуцька міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького – Носенка провела акцію зі створення «Валентинок» для воїнів АТО.

Головний бібліотекар Наталія Сич підготувала тематичний майстер-клас, під час якого читачі та вихованці козацького куреню ім. Івана Сірка з натхненням виготовляли подарунки для наших захисників.

Кольоровим конвертом, зробленим у формі серця, діти нагадали, що захисників люблять та чекають вдома, а на власноруч вироблених листівках малі прилучани написали слова вітань. Особливо сподівається, що і її подарунок отримає тато, що зараз знаходиться в зоні АТО, маленька Вікторія.

Кожен із учасників отримав максимум задоволення від атмосфери, що панувала у творчій майстерні. Працівники бібліотеки допомагали дітям виготовляти святкові сувеніри, розуміючи, що цінність виготовлених листівок полягає у тому, що вони виконані власноруч, з любов’ю, гарним настроєм та позитивними думками, а це те чого так не вистачає сьогодні українським захисникам.

За допомогою волонтерів до 14 лютого на Схід буде передано пакунок із часточками дитячої любові і невеличкими солодкими подарунками. /Files/images/789.JPG/Files/images/IMG_2746.JPG/Files/images/IMG_2748.JPG/Files/images/IMG_2756.JPG/Files/images/IMG_2759.JPG/Files/images/IMG_2770.JPG