День казкаря в бібліотеці

2012-11-28

У дитинстві всі мріють потрапити у чарівний світ казки, познайомитися з добрими феями, гномами або чарівником. Кожен хоче мати чарівну паличку, богатирську силу або казкову вроду. 28 листопада опинитися хоч на годину у світі мрій вихованцям навчально-виховного комбінату № 15 допомогли працівники Прилуцької міської бібліотеки для дітей імені Павла Білецького-Носенка на Дні казкаря, присвяченому 210-річчю Вільгельма Гауфа.

Розпочався День казкаря слайд-презентацією українських казок, під час якої малеча дружно оголошувала назву казки.

Неможливо уявити дитину, якій було б нецікаво пограти в казкову гру. Бібліотекар молодшого відділу Наталія Дроботько запропонувала учням знайти назви літературних казок в повітряних кульках, лопаючи їх чарівною палицею, а потім розгадати казковий кросворд, серед запитань якого були і ім’я казкової героїні з блакитним волоссям, і хлопчика, який виріс серед тварин, а також Вільгельма Гауфа.

Про життя письменника, його дивовижні, захоплюючі, особливі казки діти дізналися з слайдової презентації «Казкові герої Вільгельма Гауфа», яка супроводжувалася літературним караоке, коли ведуча читала уривки казок під музику.

/Files/images/в4.JPGЛітературне караоке