«Новий рік крокує по планеті».

2017-01-25

Пункт європейської інформації, що діє при Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка входить до Мережі центрів європейської інформації України. Працівники бібліотеки допомагають відвідувачам дізнатися більше про те, чим живе сьогодні Об’єднана Європа, як розвиваються стосунки України з ЄС, які європейські програми та ініціативи актуальні для українців.

Починаючи з жовтня 2016 року традиційними стали тематичні виставки, присвячені певній країні ЄС. Січнева виставка знайомила з Грецією, а так як в цей місяць проходять новорічні свята, то найбільшу цікавість викликав розділ «Новорічні традиції Греції».

Казковий, чарівний, таємничий Новий рік – одне з найулюбленіших та найпопулярніших свят в багатьох країнах світу. І якщо для нас основними елементами новорічного свята є ялинка, запах мандаринів, загадування бажань під бій курантів, то жителі інших країн мають свої, відмінні від наших, звичаї. Дізнатися про святкування Нового Року в різних країнах світу (на жаль із запізненням через карантин) мали можливість читачі бібліотеки 25 січня під час свята «Новий рік крокує по планеті». Координатор Пункту євро інформації Любов Кожевнікова ознайомила дітей з новорічними традиціями Греції, школярі мали можливість привітати один одного зі святами мовами народів Європи та пограти в гру «Чи вірите ви що…», а ще – перевірити свої знання, ставши учасником вікторини «Як святкують Новий рік.»

/Files/images/IMG_2614.JPG/Files/images/IMG_2631.JPG