Зимові свята у бібліотеці розпочалися...

2016-12-23

В народі говорять: "Зима прийшла і празників привела". І дійсно: взимку майже щодня – свято. У цю чарівну пору, коли сніг вже давно вкрив своєю ковдрою вулиці міста, коли чудернацькі коштовні візерунки прикрашають вікна осель, у нашій країні починається цикл зимових свят, які пов’язані з великою кількістю традицій та народних звичаїв.

Цикл зимових і новорічних заходів розпочався в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка 20 грудня ярмарком українських звичаїв «Від свята до свята!» Діти в ігровій формі ознайомилися з традиціями святкування українських зимових свят, пограли в фольклорне «Поле чудес». Ведуча заходу бібліотекар Оксана Проценко, тримаючи символ Різдва – Дідух, привітала дітей з наступаючими святами.

Для мільйонів людей різдвяні й новорічні свята — це час, який вони проводять разом із сім’єю і друзями, час підсумків і сподівань, відновлення тісних уз. 22 грудня в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка зібралася невелика читацька родина - найактивніші читачі пільгових категорій, щоб під час бук – тренінгу «З малої стежини твій шлях до вершини» поділитися враженнями від прочитаних за рік книжок.

Але в дитячій бібліотеці напередодні новорічних свят не прийнято сумувати! Бібліотекар Оксана Проценко запропонувала дітям та дорослим взяти участь у розважальних конкурсах: «Впізнай маску», «Розшифруй СМС казкового героя» та ін.

Незабаром в кожній оселі з’явиться прикрашена лісова красуня, а в дитячій бібліотеці вже стоїть новорічна ялинка, і дружня читацька родина зробила свою креативну ялинку - ялинку з долоньок, де записані побажання та мрії на 2017 рік. І, звичайно, ніхто в цей день не пішов з бібліотеки без подарунка від постійного спонсору таких заходів приватного підприємця Ольги Михайлюк.

/Files/images/IMG_2534.JPG/Files/images/IMG_2549.JPG/Files/images/IMG_2572.JPGАле на цьому зимова казка в бібліотеці не закінчується…Попереду ще не менш цікаві заходи в січні.