Майстер-клас від бібліотеки? ТАК!!!

2012-11-07

/Files/images/f.JPG
Майстер-клас від бібліотеки? ТАК!!

Людина має завжди пам'ятати, звідки вона ро­дом, де її коріння, а особливо діти мають глибоко знати історію свого на­роду, його мову, звичаї. Саме таку мету ставлять перед собою працівники Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького-Носенка, працюючи з учнями шкіл на засіданнях народознавчого клубу «Оберіг».

Сьомого листопада в загальноосвітній школі №7 бібліотекар молодшого відділу Наталія Дроботько провела майстер-клас з біопластики, який мав назву «Відкрий в собі творця».

На початку заняття бібліотекар розповіла дітям про родинні обереги, нагадала, що незабаром розпочнуться зимові свята і власноруч зроблений подарунок з солоного тіста обов’язково стане в нагоді.

З захопленням діти виробляли народні іграшки, обереги та ялинкові прикраси.

Адже «не комп’ютером єдиним» - працівники дитячої бібліотеки намагаються зацікавити дітей та дати їм нові знання, відкрити та розвинути здібності і таланти. І чудові іграшки, яки учні третього класу принесли зі школи додому є підтвердженням того, що заняття для них було корисним.

PS: Незабаром з майстер-класами від Наталії Дроботько можна буде ознайомитися на нашому сайті.

/Files/images/IMG_2245.JPGРобота під керівництвом Н.Дроботько кипить.../Files/images/IMG_2216.JPGВдячні слухачи.