День художника "Під крилом у казки"

2016-10-10

Щороку в другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника України. В цей день, звичайно ж, прийнято говорити про роль образотворчого мистецтва в культурному розвитку всього людства, а учні 5-Б класу ЗОШ №3 10 жовтня завітали до Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького – Носенка до мистецької вітальні «Під крилом у казки», щоб дізнатися про творчість художників-ілюстраторів дитячих видань. Малюнки митців, що зуміли втілити в життя казковий світ фей, чаклунів, зобразити сумних та веселих персонажів завжди захоплювали дітей. А тим більш, що у нашому місті живе Степан Вербещук – неперевершений майстер, створивший портрет головного героя книги Івана Андрусяка «Сонячні дні домовика Мелетія».

Ведуча заходу бібліотекар Оксана Проценко провела відео презентацію ілюстрації до цієї книги, а потім познайомила дітей із дитячими творами сучасної письменниці Марини Павленко, де головним героєм теж є домовик. Добрі та хазяйновиті домовички так сподобалися учням, що у них виникло бажання намалювати казкових героїв, а під час презентації малюнків поділитися власним баченням їх характерів./Files/images/IMG_2080.JPG/Files/images/IMG_2084.JPG/Files/images/IMG_2087.JPG/Files/images/IMG_2095.JPG