Віртуальна подорож

2012-10-16

/Files/images/IMG_2078.JPGУчні школи з козаками.

Віртуальна подорож «Славні сини України» в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім.Павла Білецького-Носенка .

В незвичайну віртуальну мандрівку, точніше подорож в минуле, в ті часи, коли у низинах Дніпра, у диких місцях, поселялися хоробрі люди, яки звалися козаками, запросила бібліотекар Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім.Павла Білецького-Носенка Наталія Дроботько учнів четвертих класів загальноосвітньої школи № 12 16 жовтня.

Діти дізналися про історію українського козацтва, завдяки комп’ютерним технологіям отримали змогу побачити козацький одяг, курені, страви та винаходи козаків. Але найбільше маленьким читачам сподобалася розповідь про козацьку зброю наукового співробітника Прилуцького краєзнавчого музею Ірини Біленко. Тим більш, що діти отримали унікальну можливість потримати музейні експонати у власних руках.

Козацькі традиції невмирущі. Вони продовжуються і у наш час. Виступ малих козачат куреню ім. І. Сірка на чолі з осавулом козацького куреню Валентином Ломакою викликав бажання глядачів теж стати до лав козаків.