Літературний квест - калейдоскоп "Веселковий книгограй"

2016-08-16

Цикл пізнавально-розважальних заходів «Літо. Книга. Я.», який Прилуцька міська бібліотека для дітей ім. Павла Білецького – Носенка започаткувала у серпні, продовжився 16 серпня на бібліотечному майданчику літературним квест-калейдоскопом «Веселковий книгограй».

Сучасні принцеси Книжкової країни покликали на допомогу своїх друзів та бібліотекарів, щоб квест вийшов дійсно цікавим.

Кожна команда отримавши маршрутну карту, вирушила у подорож відділами бібліотеки, бібліомайданчиком, подвір’ям краєзнавчого музею та Парком Слави.

На першій зупинці - «Алеї загадок» - читачів зустріла головний бібліотекар Наталія Сич, яка запропонувала, використовуючи фонди бібліотеки, розв’язати літературні загадки.

Зупинка «Казковий акваріум» зустріла дітей наступним завданням: виловити із справжнісінького акваріуму рибу або кульку з описом літературного персонажу та назвати його.

Зупинка «Зелених прапорців» знаходилась на музейному подвір’ї. Зібравши усі прапорці, школярі почали називати книги про відомих українців./Files/images/IMG_1572.JPG/Files/images/IMG_1581.JPG/Files/images/IMG_1594.JPG/Files/images/IMG_1597.JPG

Виконавши всі завдання, діти отримали можливість закінчити подорож зупинкою «Інтернет – павутиння», на якій дізналися від бібліотекаря Любові Кожевнікової правил користування мережею Інтернет та безпекою спілкування у мережі.