Книжковий серпантин

2016-08-09

Літо для Прилуцької дітвори улюблена пора року. Це розваги, відпочинок з друзями, подорожі…А для дітей, які люблять читати, це пора відкриття нових цікавих книжок та спілкування з однолітками у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка. Саме для юних читайликів та їх друзів бібліотекарі підготували у серпні цикл пізнавально-розважальних заходів «Літо. Книга. Я.» Щовівторка діти збираються в бібліотеці, щоб цікаво провести час.

9 серпня найактивніші читачі взяли участь у бібліотечній мозаїці «Книжковий серпантин».

Головний бібліотекар Наталія Сич підготувала для відвідувачів цікаву казкову подорож сторінками відомих творів, а потім самі діти по черзі показували книжкових персонажів, а решта мала відгадати що то за герой книги.

У цей сонячний день на малечу чекало бібліотечне лото, літературні ребуси/Files/images/IMG_1506.JPG/Files/images/IMG_1520.JPG/Files/images/IMG_1531.JPG/Files/images/IMG_1536.JPG/Files/images/IMG_1547.JPG/Files/images/IMG_1549.JPG і, звичайно, рухливі ігри.