Святкування Дня захисту дітей

2016-06-01

Нарешті на Планету Дитинства прийшло літо. І відразу ж червень, перший місяць літа, подарував дітлахам свято - Міжнародний день захисту дітей. Символічно, що в цей день святкується і Міжнародний День батьків. Саме тому, діти, які товаришують з книгою, разом з батьками завітали 1 червня на свято «Книга збирає друзів» до Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького –Носенка.

Бібліотекарі підготували цілий «Океан Розваг». Діти – читачі бібліотеки, разом з головним бібліотекарем Наталією Сич відвідали низку островів, звичайно, уявних: Остів Українських Символів, Острів Загадок, Острів Гри та Казковий Острів, на яких демонстрували знання народних та літературних казок, свою кмітливість та спритність.

На Казковому Острові діти навіть спробували себе в ролі справжніх акторів, які розіграли у читальній залі українську народну казку «Ріпка».

Приємним сюрпризом для дітей стали солодкі подарунки, які вони /Files/images/IMG_1316.JPG/Files/images/IMG_1321.JPG/Files/images/IMG_1324.JPG/Files/images/IMG_1335.JPG/Files/images/IMG_1325.JPG отримали від приватного підприємця Михайлюк О.М. Завідувач бібліотекою Євгенія Гнатів привітала дітей та їх батьків зі святом і вручила солодощі.