Вишиванка - дзеркало душі

2016-05-19

Свято Вишиванки щороку відбувається в третій четвер травня – робочий день тижня, аби підкреслити, що вишиванка є органічною частиною життя українців, а не тільки одягом для важливих подій. У 2016 році свято припало на 19 травня. Працівники Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького –Носенка у цей день і самі прийшли у вишиванках, і запросили учнів 3-го класу НВК№15 приєднатися до них, взявши участь у етнографічному перфомансі «Вишиванка – дзеркало душі», адже збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді – важливий напрямок роботи бібліотеки.

На день читальна зала перетворилася українську хату, у якій були і старовинний посуд, і скриня з хустками та рушниками, і прядка, а пліт прикрашали глиняні глечики.

Діти не тільки дізналися від ведучої заходу головного бібліотекаря Наталії Сич про історію виникнення свята, символіку елементів вишиванки, але й погралися старовинними дитячими іграшками, взяли участь у народних забавах з деркачем та веретеном, але найбільш цікавим для малечі було співати українських народних пісень у караоке.

/Files/images/IMG_1270.JPG/Files/images/IMG_1263.JPG/Files/images/IMG_1258.JPG/Files/images/IMG_1265.JPG/Files/images/IMG_1269.JPG