Ми подорожуємо Європою

2016-05-17

Щорічно в третю суботу травня відзначається День Європи. Метою проведення цього свята є ознайомлення якомога ширшого кола громадськості з європейськими цінностями та традиціями, популяризація загальноєвропейського історичного та культурного надбання в Україні, особливо серед молодих її громадян. Тож 17 травня для учнів 8-го класу ЗОШ №12 працівники Прилуцької міської бібліотеки для дітей ім. Павла Білецького – Носенка провели бібліотур Європою «Ми подорожуємо Європою…»

Загальновідомо, що протягом багатьох століть Європа утримує історичне лідерство. Звідси почалися географічні відкриття, тут зародився капіталізм, відбулися перші революції. Але Україна – частина Європи, саме тому захід розпочався з відео презентації «Цікаві факти про Україну». Сьогодні весь світ дивиться на нашу державу, захоплюючись незламним духом її народу, тож і мали можливість учні поміркувати, висловлюючи власні думки,. хто то – громадянин Європейської держави.

Здійснюючи відео подорож Європою, діти відповідали на запитання літературної вікторини, адже Європа - це відомі музиканти, митці, письменники.

Європейське майбутнє України, безперечно, за молоддю, а прилуцька молодь особливо талановита. Цікавим було спілкування дітей з ученицею Прилуцької гімназії №1 Юлією Макаровою, яка з 16 по 22 квітня брала участь у ХХІІ Міжнародній конференції молодих вчених у румунському місті Клуж –Напока. Дівчинка поділилась враженнями від подорожі, розповіла про цікаві речі, які дізналася про Румунію./Files/images/IMG_1222.JPG/Files/images/IMG_1235.JPG/Files/images/IMG_1239.JPG

Найкраща читачка Чернігівської області, учениця гімназії №5 Дорошенко Алісія нещодавно повернулася з міста Львів, до якого була запрошена на Форум видавців. Школярка розповіла, що це місто України вже зараз дійсно європейське, і підкреслила, що Україна – це Європа, і в Європі є місце для України та її громадян.