Вже лелека не в’є там гніздечка...

2016-04-26

26 квітня виповнюється 30 років з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття – трагедії на ЧАЕС, за яку заплачено дорогою ціною, трагедії, яка стала для нас уроком. Шанувати людей, які захистили нас від такого небезпечного «мирного» атому, зрозуміти їх внесок у безпечне життя – обов’язок сучасного покоління. Тому саме у цей день в Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка пройшла година довкілля «Вже лелека не в’є там гніздечка…» Бібліотекар Наталія Сич розповіла учням 4-го класу ЗОШ №13 про красу оточуючого світу, а використовуючи мультимедійне слайд-шоу, розповіла про загрозу, яку спричинила аварія на ЧАЕС.

Багатьох прилуцьких родин торкнулося своїм чорним крилом лихо на ім’я «Чорнобиль». І викладач школи №13 Мосціпан Олена Станіславівна, в класі якої навчається онук загиблого ліквідатора Полевничого Володимира Харитоновича не змогла оминути в цей день такої болючої теми. Вона показала дітям книгу «Дзвони Чорнобиля», до якої занесені і імена наших земляків-ліквідаторів, розповіла, що дід їхнього товариша ліквідував наслідки аварії на ЧАЕС у самі гарячі дні: з 4 по 17 травня 1986 р.

Як зберегти нашу Землю? Як не допустити повторення екологічних катастроф? Що кожен може зробити для збереження довкілля? На ці питання відповідали діти під час конкурсів. Вони розв’язували екологічні завдання, розмірковуючи, як не повторювати помилок та берегти оточуючий світ.

/Files/images/IMG_1098.JPG/Files/images/IMG_1096.JPG