Де почалася моя Батьківщина...

2016-04-19

19 квітня у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка відбудеться чергове засідання народознавчого клубу «Оберіг», який вже 9 років працює на молодшому відділі. Народознавча скринька «Де почалася моя Батьківщина…» була присвячена рідному краю.

Бібліотекар Наталія Сич, використовуючи мультимедійну презентацію, розповіла якими Прилуки були багато-багато років тому. Ведуча представила учням 2-го класу ЗОШ №13 книгу із серії «Моя Україна» «Замки та фортеці України» та книгу Олександра Олеся «Княжа Україна».

Почувши яким було у сиву давнину наше місто – фортеця і побачивши чудові замки, діти захотіли і самі відчути себе справжніми фортифікаторами. За допомогою бібліотекарів вони збудували фортецю з пластиліну, скориставшись допоміжними матеріалами: пластиком та іншим. /Files/images/IMG_1000.JPG/Files/images/IMG_0987.JPG/Files/images/IMG_0978.JPG/Files/images/IMG_0974.JPG