Шевченко на всі віки !!!

2016-03-09

/Files/images/прп.JPG

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. До них належить і ім’я великого українського поета Тараса Шевченка, якого шанують усі українці. Саме з нагоди 202-ї річниці з дня народження українського Пророка в дитячій бібліотеці у день народження Кобзаря, 9 березня, зібралися учні 8-х класів ЗОШ №12 та №13, аби вшанувати пам’ять Шевченка літературно – музичною композицією «Шевченко на всі віки!».

Діти переглянули фрагменти з кінофільму «Тарас Шевченко», прослухали записи улюблених музичних творів Кобзаря, читали уривки з творів Т. Шевченка, в яких згадуються рідні Прилуки. Ведуча заходу – бібліотекар Ольга Лукаш, використовуючи мультимедійну презентацію, розповіла про дитинство та тяжку долю Великого Кобзаря, його нестримне бажання навчатися та малювати, довгі роки поневірянь та солдатчини. Літературна гра «Наша шана та любов великому Кобзареві» перенесла дітей в чарівний світ шевченківської поезії. Діти залюбки розповідали, що вони знають про сирітське дитинство та долю Шевченка, декламували вірші.

Літературно – музичну композицію за творами Великого Кобзаря «Зацвіла в долині червона калина» показав самодіяльний шкільний театр ЗОШ №12.

А на закінчення свята ведуча прочитала уривок з книги Павла Зайцева «Життя Тараса Шевченка»: «Все йде, все минає...Але він буде так довго безсмертний, як довго існуватиме Україна. Це ж бо він сказав своєму народові все, що йому треба знати, щоб увійти “в народів вольних коло”, щоб досягти повної самостійності. Але заповіт його ще не здійснений!»

/Files/images/прп.JPG