"Профіклас" стартував у бібліотеці.

2016-02-12

У 2016 році Прилуцька міська бібліотека для дітей ім.. Павла Білецького – Носенка розпочинає проект «Профіклас», метою якого є зорієнтувати молодь у сучасному житті та допомогти у виборі професії.

Тож 12 лютого працівники бібліотеки запросили учнів восьмого класу ЗОШ №7 до бібліотечного профі – класу, щоб поговорити про вибір професії. Адже вибір професії – невід’ємний етап у житті кожного. Рано чи пізно всі мають обрати саме свій шлях.

Ще у дитинстві ми із задоволенням граємо у продавців, військових, лікарів. Але, коли вже насправді доводиться обирати ту чи іншу професію, ми розуміємо, як важко відповісти на питання «Ким бути?», відчуваємо, як важко розібратися в такому великому розмаїтті професій. У цьому важливому питанні необхідно не тільки порадитися з батьками, вчителями, друзями, знайомими, але й намагатися зібрати якомога більше інформації про майбутню професію, користуючись Інтернетом, можливо навіть відвідати найближчий центр зайнятості.

Гостя бібліотеки - спеціаліст Прилуцького міськрайонного центру зайнятості Тетяна Михайлівна Столітня розповіла про професії, актуальні для сучасного ринку праці, про навчальні заклади, де можна отримати ці професії та навіть провела тестування «До якої професії Ви схільні» та «Професія за Гороскопом».

Професія лікаря завжди є актуальною. Тому і запросили бібліотекарі для спілкування з молоддю студентку другого курсу Прилуцького медичного училища Альбіну Шара. Дівчина розповіла про свою мрію стати лікарем та своє захоплення поезією.

Двигуном розвитку суспільства сміливо можна назвати молодь, тому що саме в її середовищі народжуються креативні ідеї, новаторські проекти та прагнення до змін. Молодь у політиці – це цікаво та перспективно для нашої держави та для нашого міста. На зустріч було запрошено студента Киівського інституту біоресурсів та природокористування, наймолодшого депутата Прилуцької міської ради від Радикальної партії Олега Ляшка Третяченка Дмитра Віталієвича, який розповів про свій шлях до майбутньої професії, відповів на питання, як йому вдається поєднувати навчання у виші з депутатською діяльність.

А на закінчення ведуча заходу – бібліотекар Ольга Лукаш познайомила учнів з книгою Валерія Воскобойнікова, яка нещодавно вийшла в серії « Життя видатних дітей» і розповідає про дитинство яскравих непересічних особистостей – Архімеда, Лінкольна, Біла Гейтса. Школярі довідалися, як починалися історії успіху цих людей, і, можливо, література і спілкування з гостями бібліотеки допоможе молоді знайти себе в цьому житті.

/Files/images/SAM_2820.JPG/Files/images/SAM_2843.JPG/Files/images/SAM_2814.JPG/Files/images/SAM_2830.JPG/Files/images/SAM_2838.JPG