Передріздвяні бібліосутінки...

2016-01-05

Різдво вважають одним з найбільших свят на Україні. Від покоління до покоління передаються традиції його святкування. Але найбільше цього свята чекають діти. Тож напередодні Різдва, 5 січня, у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка відбулися бібліотечні сутінки «Таємниці різдвяної ночі». Учні восьмого класу ЗОШ №12 разом із бібліотекарями провели в книгозбірні передріздвяний вечір.

Разом із молодою поетесою Надією Маринохою під чарівні звуки «Щедрика» М. Леонтовича діти читали уривки з «Різдвяних повістей» М. Гоголя, вірші Н. Маринохи про зиму. Атмосферу святкового затишку створило виконання авторських пісень Юрієм Скибою.

І, звичайно, які свята без колядок! Фольклорний колектив «Либідь» зачарував присутніх народними піснями, а діти були у захваті від майстер – класу з виконання щедрівок.

Чого чекають діти від свята, а тим більш від свята у бібліотеці? Звичайно, подарунків та цікавих книжок! Працівники бібліотеки подбали про те, щоб дітям було що читати на канікулах, підготувавши книжкову виставку найцікавіших книжок з казковим змістом, а солодкі подарунки містили побажання гараздів у Новому році.

/Files/images/йййо.JPG/Files/images/ййо.JPG/Files/images/йо.JPG