Мереживо талантів до Дня захисту дітей "Веселе свято в країні Дитинство".

2015-06-02

2 червня у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка відбувся захід у форматі «Мереживо талантів» до дня захисту дітей «Веселе свято у країні Дитинство». Для учнів початкової ланки НВК №15 бібліотекар Дроботько Н.М. розповіла про історію виникнення свята Дитинства, потім почалася розважальна програма.

Талановиті читачки бібліотеки Тетяна Хоружа та Юлія Шкарупа розкрили свої музичні таланти, виконуючи пісні, юна художниця Аня Маценко представила свої художні роботи, лялькову виставу зіграли Богдана Терех та Тетяна Хоружа. /Files/images/SAM_1799.JPG/Files/images/SAM_1809.JPG

З великим задоволенням діти згадували та розповідали казки у «Казковому караоке», взяли участь у літературній вікторині «Сторінками улюблених книжок» та співали українських народних пісень.