День слов’янської писемності + День вишиванки

2015-05-21

21 травня у Прилуцькій міській бібліотеці для дітей ім. Павла Білецького – Носенка до Дня слов’янської писемності та культури відбулась жива бібліотека «З витоків словесних скарбів.» Учні 5 класу ЗОШ №13 разом із ведучою – бібліотекарем Ольгою Лукаш говорили про це свято, яке відзначається кожного року 24 травня.

Переглядаючи мультимедійну презентацію, діти мандрували світом слов’янської писемності та культури: ознайомилися із відомостями про слов’янських просвітителів Кирила та Мефодія; дізналися про те, як взагалі виникла мова, а зокрема, наша рідна українська мова, бо вона є однією із слов’янських мов.

Переконали присутніх, що слово, поезія — це завжди політ фантазії, творчої думки, гості заходу - учні гімназії №5 Настя Дорошенко і Головкіна Діана. Дівчата читали власні вірші та розповідали про красу життя, яка дає їм натхнення.

А після заходу бібліотекарі та діти залучилися до загальнонаціонального флешмобу, присвяченого Дню вишиванки, якій у цьому році відмічається 21 травня. У читальній залі вони разом читали вірші про вишиванки.

/Files/images/SAM_1686.JPG/Files/images/SAM_1649.JPG