Презентація гри "Сокіл. Джура"

2015-04-21

Як тільки ми тільки промовляємо слово «Козак» - одразу в нашій уяві виникає безкрайній степ, куди тільки дістане око – крізь духмяні трави, серед цього дива степом, підіймаючи куряву пилу, скаче на булатному коні – лицар! А поряд з ним джура – молодий вихованець, зброєносець і помічник козака. Інститут джур був дуже поширений і авторитетний, бо існував протягом усієї історії козацтва. Стати джурою міг не кожен, а лише той, хто годився до козацької служби, пройшовши певні випробовування – як фізичні, так і моральні.

Козацько-лицарське виховання – це шлях досягнення ідеалу вільної та незламної в своїх прагненнях до свободи людини, яка на національних традиціях громадського та політичного життя розвиває рідну культуру й економіку, будує незалежну державу. Це козак-хлібороб – власник землі, її дбайливий господар у часи мирної праці, і одночасно козак-воїн – витязь нескореного духу, честі і звитяги у часи боротьби за волю свого народу.

І дуже приємно, що в наш час діти мають бажання грати в українських героїв, у козаків. Дізналися про патріотичну гру для дітей «Сокіл. Джура» учні четвертого класу ЗОШ №13 від курінного отаману куреню імені Івана Сірка Романа Зінченка під час презентації гри у дитячій бібліотеці.

/Files/images/SAM_1404.JPG/Files/images/SAM_1405.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 391

Коментарi